Audio-Technica AT-LP60XBT
Tasarım: Küçük ve kırılgan
Audio-Technica AT-LP60XBT-BK, rezonans önleyici, döküm alüminyum plakalı, tamamen siyah plastik bir tasarımdır. Döner tabla, eski plakları çalarken titreşimi az altmaya yardımcı olan bir keçe mat ve kırılgan ancak dokunuşa duyarlı plastik düğmeler ile birlikte gelir. Plastik yapısı, çok hafif hissettirdiği anlamına gelir. 14,15" x 14,70" x 3,84" boyutlarındaki Audio-Technica AT-LP60XBT-BK oldukça kompakttır, ortalama bir Blu-ray oynatıcıdan biraz daha büyüktür ve küçük alanlarda yaşayanlar için mükemmeldir.
Kurulum: Yönergeleri takip etmek önemlidir
Performans: Giriş seviyesi bir döner tabla için harika
Ses Kalitesi: Bir bileşen sistemine mükemmel ekleme
Audio-Technica AT-LP60XBT-BK, RCA'ya 3,5 mm ses çıkış hattına sahiptir. Döner tablayı test ederken, ses çıkış jakına bir kulaklık seti taktık ve ses iyi ama çok düşük ses seviyesindeydi. Audio-Technica AT-LP60XBT-BK'nın özel bir ses düğmesi yoktur, bu nedenle pratikte kendi ses kontrollerine sahip kulaklıklara ihtiyaç duyar.
Bluetooth bağlantısı: Vur ya da özle
Alt Satır
Audio-Technica AT-LP60XBT-BK vs Sony PS-LX310BT
Harika bir giriş seçeneği
Özellikler
- Ürün Adı AT-LP60XBT
- Ürün Markası Audio-Technica
- SKU AT-LP60XBT-BK
- Ağırlık 5,73 lb.
- Ürün Boyutları 14,15 x 14,7 x 3,84 inç.
- Renk Gümüş ve Siyah
- Motor DC Servo Motor
- Tahrik Metodu Kayış Tahrik
- Döner Tabla Alüminyum Pres Döküm
- Sinyal Gürültü Oranı >50 dB
- Çıkış seviyesi Ön amplifikatör “PHONO”: 1 kHz'de 4 mV nominal, 5 cm/sn
- Pre-amp “1 kHz, 5 cm/sn'de 240 mV nominal hat
- Phono Preamp Gain 36 dB nominal, RIAA eşitlendi
- Güç Kaynağı Gereksinimi 120V AC, 60 Hz