LG 34UM69G-B
Tasarım: Oyuncular için cesur
Bu boyuttaki bir UltraWide monitör, gerçekte ne kadar büyük olduğunu anlamak için şahsen görmeniz gereken ekran türüdür. Yalnızca 19 inç genişliğe sahip V-Line Stand için yeterli alana değil, aynı zamanda 32,5 inç genişliğindeki ekranın kendisini barındırmak için monitörün solunda ve sağında da yeterli alana ihtiyacınız olacak. VESA montaj seçeneği olmadığı için V-Line Stand'ı kullanmak zorunda kalırsınız.
Monitör çerçevesi incedir, ancak gerçek görüntü alanı yaklaşık 0,5 inç kalınlığında siyah bir kenarlıkla çevrilidir, ancak bu, ekranın alt kısmında yaklaşık 0,25 inç'e düşer. Kenarlıksız bir ekran daha da iyi olsa da, mevcut tasarım ekranın üst kısmına ayrı bir web kamerasının kolayca yerleştirilmesine izin veriyor.
Mükemmel renk üretimi ve geniş görüş açıları sağlar.
Kurulum İşlemi: Hızlıca harekete geçme
Görüntü Kalitesi: Canlı ve renkli
34UM69G-B'nin maksimum yenileme hızı 75 Hz olmasına rağmen, önerilen yenileme hızı yalnızca 60 Hz'dir. Bu, çoğu oyun ve genel kullanım için iyidir, ancak bu monitörün bu kadar uygun fiyatlı olmasının bir nedeni de budur. 120Hz/144Hz aralığında yüksek yenileme hızına sahip bir monitör arıyorsanız, başka bir yere bakmanız ve elbette biraz daha fazla ödemeniz gerekecek.
Artı tarafta, düşük çözünürlük, oyun kare hızlarını yüksek tutmaya yardımcı olur.
Ses: Beklentileri karşılar
Yazılım: Kullanılabilir
Monitör Ayarları için resim modunu, parlaklığı, kontrastı ve ekran yönünü ayarlayabilirsiniz.
Fiyat: Bu kalitede bir monitör için harika bir değer
Rekabet: Rekabetçi özelliklere sahip, bütçe dostu bir monitör
VIOTEK GN32DB 32-inç Kavisli Oyun Monitörü: VIOTEK monitör 144Hz yenileme hızına sahip olmasına rağmen, kavisli ekran tasarımı polarize ve LG 34UM69G-B'den daha düşük kaliteli IPS paneli.
Pixio PX329 32” 165Hz WQHD Monitör: Pixio, 350 doların biraz altında 165Hz maksimum yenileme hızı sunuyor, ancak LG 34UM69G-B'den daha az ekran alanına sahip ve eksik IP panel teknolojisi.
LG 27UK850-W 27 inç 4K UHD IPS Monitör: LG 27UK850-W, 4K'da daha yüksek çözünürlük, HDR desteği, döner ekran ve FreeSync desteği sunar, ancak LG 34UM69G-B'den ve onun daha büyük, daha yüksek hızlı panelinden biraz daha pahalı.
Hem oyuncular hem de oyun oynamayanlar için mütevazı bir yatırım
34 inç diyagonal ekran, cömert bir görüntüleme alanı sağlar ve daha yüksek çözünürlük ve maksimum yenileme hızı takdir edilebilir olsa da, bu tür ödünler bu fiyat noktasındaki bir ürün için anlamlıdır. Oyuncu olmayanlar için bile bu büyük, zengin özelliklere sahip monitör hakkında sevilecek çok şey var.
Özellikler
- Ürün Adı 34UM69G-B
- Ürün Markası LG
- UPC 719192609143
- Ürün Boyutları 32,6 x 18,3 x 11 inç.
- Ekran Boyutu 34 inç
- Panel Türü IPS
- Renk Gamı (CIE 1931) %99'un üzerinde sRGB
- Renk Derinliği (Renk Sayısı) 6bit+A-FRC, 16.7M renk
- Piksel Aralığı (mm) 0,312 x 0,310
- Yanıt Süresi 5ms GTG, 1ms MBR
- Yenileme Hızı 75Hz