LG 24LH4830-PU 24 İnç Akıllı LED TV
Piyasadaki en büyük, en iyi TV'lerle ilgili tüm vızıltılarla, LG 24 inç LH4830 gibi daha küçük seçeneklerden bahseden birini bulmak zor olabilir. Bu ekonomik fiyat noktasındaki akıllı TV'ler, daha büyük, daha pahalı televizyonlar kadar çok özellik sunmuyor, ancak TV alanınıza sığmazsa tüm bu işlevler boşa gidiyor. LH4830 gibi küçük bir TV'nin hala çok fazla değer katabileceğini görmek için sıkışık mutfağımda haftalarca LH4830'u test ettim ve en ucuz TV listemizdeki diğer TV'lerle karşılaştırdım.
Tasarım: Kesinlikle minimalist
LG 24 inç LH4830 hakkında gösterişli hiçbir şey yok. Ekranın üç yanındaki yarım inçlik çerçeveler, köşeli olmaktan çok uzak olmayan temiz, modern bir şekil oluşturur. Pahalı bir tasarımın daha iyi çözünürlük veya hoparlörler gibi daha anlamlı eklemeler yapacağı bu fiyat noktasında uçtan uca paneller bir seçenek değildir.
Standın TV'ye takılması bir saniyeden kısa sürer ve bir çırpıda yerine kayar. Kumsuz 2,1 inç derinliğe sahip bu televizyon duvara montaj için uygundur. Öncelikli olarak mutfakta test ettikten sonra, kullanılmadığında duvara sıkıştırılabilen veya misafirler ziyarete geldiğinde TV işlevine geri döndürülebilen ikinci bir monitöre dönüştürdüm.
Kurulum İşlemi: Yeni TV'nizi dakikalar içinde kullanın
Arayüz: LG webOS temiz ve modern
Görüntü Kalitesi: Küçük bir ekran için mükemmel çözünürlük
Ses Kalitesi: Yetersiz hoparlörler
LH4830, sanal surround ses sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapan iki adet 5W hoparlöre sahiptir. Ses kalitesi bu boyuttaki bir TV için yeterli ancak çok iyi değil. Otomatik ses düzeyi ayarlamada bile, fısıltı gibi yumuşak sesler genellikle kaybolur ve ses düzeyinin sık sık ayarlanması gerekir. Bulaşık makinesi veya klima gibi arka plan gürültüsü, bu düşük güçlü hoparlörlerin sesini boğmak için yeterli olacaktır. Tüm bunlar, LH4830'u çok fazla eleştiremeyeceğimi söyledi. Çok az TV, özellikle bu fiyat noktasında özel bir hoparlör sisteminden veya ses çubuğundan yararlanmaz.
Uygulamalar: LG Content Store daha sağlam bir seçim yapabilir
Fiyat: Özelliklerine göre rekabetçi fiyat
LG 24LH4830 vs. VIZIO D24F-G1
Güçlü küçük bir akıllı TV
Özellikler
- Ürün Adı 24LH4830-PU 24-İnç Akıllı LED TV
- Ürün Markası LG
- MPN 24LH4830-PU
- Ağırlık 7,5 lb.
- Ürün Boyutları 21,9 x 2,1 x 13,6 inç.