Audio-Technica AT-LP120XUSB
Tasarım: Modern ama plastik
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK, modern bir tasarıma sahip hafif bir döner tabladır.
Kurulum: Hızlı ve acısız
Performans: Mükemmel ses çıkışı ve format desteği
Ses Kalitesi: Sistemden sisteme değişir
Alt Satır
Fiyat: Sağladıklarına göre uygun fiyat
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK vs Sony PS-LX310BT
Ciddi müzik tutkunları için mükemmel bir premium seçenek
Özellikler
- Ürün Adı AT-LP120XUSB
- Ürün Markası Audio-Technica
- SKU AT-LP120XUSB-BK
- Ağırlık 20,1 lbs.
- Ürün Boyutları 17,8 x 13,86 x 5,57 inç.
- Renk Gümüş ve Siyah
- Motor DC Servo Motor
- Drive Yöntemi Doğrudan Sürücü
- Döner Tabla Alüminyum Pres Döküm
- Tork >1.0 kgf.cm
- Fren Sistemi Elektronik fren
- Sinyal Gürültü Oranı >50 dB
- Çıkış seviyesi Ön amplifikatör “PHONO”: 1 kHz, 5 cm/sn'de 4 mV nominal Ön amplifikatör “LINE”: 1 kHz, 5 cm/sn'de 240 mV nominal
- Phono Preamp Gain: 36 dB nominal, RIAA eşitlendi
- USB İşlev A/D, D/A - 16-bit/44,1 kHz veya 48 kHz USB seçilebilir
- Güç Kaynağı Gereksinimi 120V AC, 60 Hz
- Kol tipi Çıkarılabilir başlıklı Dengeli S-şekilli kol
- Etkili kol uzunluğu 230,5 mm
- Çıkıntı 16 mm